GEMBIRD WM-37RT-01

Držiak na TV 17" - 37" Výsuvný WM-37RT-01 GEMBIRD   - Oceľový držiak TV na stenu, Podporuje väčšinu 17 "- 37" TV, - VESA kompatibilný, - max. 200 mm x 200 mm, Umožňuje až...
Doporučená ponuka playshop.sk

Nosnosť
40 kg
Max. uhlopriečka obrazovky
37 palce

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Je mi luto nemozem vyskusat lebo telka objednana od vas este nedorazila

• , zakúpené v EDIS

Som spokojný. Je to robustný a dostatočne pevný dršžiak na TV.

...

37 palce

Držiak na TV 17" - 37" Výsuvný WM-37RT-01 GEMBIRD

• Oceľový držiak TV na stenu, Podporuje väčšinu 17 "- 37" TV,
  • VESA kompatibilný,
  • max. 200 mm x 200 mm, Umožňuje až 90 stupňové otáčanie a naklápanie 15 stupňov,
  • Vzdialenosť od steny: 70 mm - 420 mm,
  • Obsahuje všetky potrebné inštalačné materiály,
  • Materiál: oceľ (2,0 mm),
  • Čistá hmotnosť: 1,4 kg

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Som úplne spokojný s produktom a cenou. Skrutky pre inštaláciu boli perfektné, budem objednávať od vás znova.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • nastaviteľný, možno ho priložiť k stene
    • bez "šitia a šitia" by som nemohla používať

Nechcelo sa mi ho vrátiť, ale musel som ho skrátiť, pretože spojky na zadnej strane televízora by bez neho nefungovali. Práve ich zablokovala konzola.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi flexibilné nastavenie. V našom prípade sme ho potrebovali, aby sme ho mohli otočiť do strany pod väčším uhlom. Mohla by uniesť oveľa väčšiu váhu, ako som potreboval.
    • Prvok na montáž na stenu by mohol byť širší, pretože je aj tak zakrytý zariadením. Teraz sú však dve diery veľmi blízko. V betónových alebo montovaných stenách to nie je problém, ale v starých tehlových budovách to nie je veľmi šťastné. Čo sa týka mňa, bol som rád, že mám doma sadru.

Vybral som si ho pre jeho cenu, veľkosť a vysokú mieru voľnosti zavesenia

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Je mi luto nemozem vyskusat lebo telka objednana od vas este nedorazila

• , zakúpené v EDIS

Som spokojný. Je to robustný a dostatočne pevný dršžiak na TV.

...

• , zakúpené v Andrea Shop

• pomer cena - kvalita,jednoducha montáž.

Držák sa perfektne na stenu montuje, kvalita - cena držiaku je veľmi dobrá.Splňa všetky moje predstavy.Vrelo doporučujem.

• , zakúpené v InterStore.sk

• velke rozpatie pohybu
    • velke rozpatie dier na uchyt monitora
    • pevny

• , zakúpené v naga.sk

Rýchly nákup lacný produkt.