GEMBIRD WM-80RT-01

• vysuva sa dost daleko
    • vyzera celkom pevne
    • pri vysuvani nedrzi rovinu
    • treba ho dostelovat

co mozme za tu cenu cakat, vsak?
    kupoval so ho na Philips 70" ktory ma 30 kg.
    dostal som k nemu 8 skrutiek smiesne kratkych. mam ytongove steny, no tie kratke sa mi zdali malo aj na tehlu.
    takze som kupil 10cm a verim ze vydrzia.zatial drzi ost pevne. horsie je, ze aj ked ho upevnite rovno a nastavite na sklapacom mechanizme rovinu, tak po naoceni do priestoru sa to moze rozstelovat.
    tie ramena mi pridu nedostatocne pevne. nehovorim, ze nevydrzia vahu, len neudrzia rovinu.
    neviem to porovnat s drahsimi drziakmi. a zase nepotrebujem ho natacat casto, takze mi to velmi nevadi.
    za tu cenu sa asi oplati.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

výborné

Nosnosť
50 kg
Max. uhlopriečka obrazovky
80 palce

• Oceľový držiak TV na stenu, Podporuje väčšinu 32"- 80" TV, VESA kompatibilný, max. 600 mm x 400 mm, Umožňuje až 90 stupňové otáčanie a naklápanie 15 stupňov, Vzdialenosť od steny: 125 - 470 mm, Obsahuje všetky potrebné inštalačné materiály, Materiál: oceľ (2,0 mm), Čistá hmotnosť: 5,9 kg, nosnosť: 55kg
  • Záruka: 24, Výrobca: Gembird

• , zakúpené v Datacomp.sk

• za tu cenu dobry
    • vysuva sa dost daleko
    • vyzera celkom pevne
    • pri vysuvani nedrzi rovinu
    • treba ho dostelovat

co mozme za tu cenu cakat, vsak?
    kupoval so ho na Philips 70" ktory ma 30 kg.
    za tu cenu sa asi oplati.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

výborné